گروه طراحان وبکده

سئو وب سایت چیست و چگونه می توان یک سایت را سئو کرد؟

آنچه در این مقاله می خوانید

   سئو وب سایت چیست؟ موتور جستجو ابزاری است قدرتمند در زمینه اینترنت که کاربران از آن برای جستجوی وب سایتها و به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز و یا مورد علاقه شان استفاده می نمایند. طبق آمارهای بین المللی در حدود 85 درصد کاربران ازاین روش برای پیدا کردن وب سایت ها استفاده می نمایند .

  از دید بهینه سازان وب سایت ها می توان گفت : 85 درصد وب سایتها با استفاده از موتورهای جستجو پیدا می شوند. بهینه سازی سایت یا سئو وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهمترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد.

  سئو چیست

  اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا نمایند و از خدمات شما استفاده کنند

  . لذا ما بر اساس آخرین تکنیک های سئو وب سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 4 الی 8 ماه شما را در صفحات اول گوگل و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

  فرق نمیکند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای، این سوالات ممکن است در هر حالی شما را به فکر وادارد. این اتفاق همیشه به خاطر کم کاری و یا ندانستن نیست بلکه یک اشتباه ساده و قابل جبران در قدم برداشتن فرد به سمت بازاریابی است.

  سرویس های سئو یا بهینه سازی وب سایت گروه وبکده شامل :

  · آنالیز رقبای شما

  · آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر

  · تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای seo

  · طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل

  · ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما

  · معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو

  · آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما

  سئو چیست

  ترتیب اینکه کدام تکنیک های بهینه سازی اول اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تعیین کننده است. یک پروسه منطقی وجود دارد که طی آن این تکنیکها به سایتها اعمال شوند.

  تعرفه قیمت سئو  وب سایت 

   برای استفاده از خدمات بهینه سازی سایت جهت نمایش در صفحات اول گوگل، در ابتدا لغاتی که مورد نظر شما جهت استفاده از خدمات سئو وب سایت می باشد را مشخص می نمائید و قیمت نهایی بر اساس تعداد و نوع لغات مورد نظر برآورد می گردد.

  گارانتی و مدت زمان سئو وب سایت 

   گروه وبکده به طور 100% ضمانت می نماید که با جستجوی لغات مورد نظر شما در گوگل ، شما در صفحات اول گوگل باشید و نکته حائز اهمیت آن است که مدت زمان انجام خدمات سئو از 4 الی 8 ماه متغیر است که این مدت زمان بستگی به لغات مورد نظر شما ، طراحی سایت شما ، نوع میزبانی وب سایت شما و بسیاری از موارد دیگر دارد که در هنگام عقد قرار داد این موارد به صورت کامل برای شما آموزش داده می شود تا هر چه سریع تر به رتبه مناسب در صفحات گوگل دست یابید.

  اشتراک گذاری:

    نظرات

  نظرات کاربران
  نام
  ایمیل
  نظر