گروه طراحان وبکده

علت انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه ای !

آنچه در این مقاله می خوانید

  شما شایسته ی یک سایت حرفه ای هستید

  تنها داشتن یک وبسایت معمولی، درخور کسب و کار شما نیست! بلکه سازمان، شرکت و یا فروشگاه شما شایسته داشتن یک بستر زیبا، مدرن و امن متناسب با اهداف کسب و کارتان در دنیای مجازی و دهکده آنلاین جهانی است. در ادامه می خواهیم لزوم سپردن وب سایت ، به یک تیم طراحی سایت مجرب و حرفه ای را بررسی کنیم.

  انتخاب یک تیم حرفه ای برای طراحی وب سایت

  در عصر دیجیتال، بی شک داشتن وب سایت مهمترین عنصر برای هر کسب و کاری، فارق از اندازه و قدمت، برای کسب موفقیت و ماندگاری است. علاوه بر این وب سایت شما به عنوان مهمترین شاخصه کسب و کارتان در فضای آنلاین، به پررنگ تر شدن برندتان کمک شایانی خواهد کرد. بی شک امروزه برای رسیدن به استراتژی های موفق بازاریابی دیجیتال، وجود یک وب سایت حرفه ای در اقیانوس بی کران اطلاعات، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

  شما میخواهید چگونه میزبانی باشید؟!

  آیا میخواهید کسب و کارتان در قالب شرکتی مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی ها پنجره ای به جهان بگشاید، یا در گوشه ای متروک و غم انگیز از دهکده جهانی اینترنت، کم بازدید و بی رونق، فقط حضوری اجباری داشته باشید!؟

  کدام انتخاب شماست؟

  قطعا میزبانی گرم، درگیرکننده، هدفمند و همیشگی.

  !رقیب اصلی شما، زمان

  سایت شما هرچه هوشمندانه و حرفه ای تر طراحی شده باشد قطعا کاربرانتان را به پویش و پیمایش طولانی تری در دفتر مجازیتان، تشویق میکند. امروزه با گسترش اینترنت، مرزهای جغرافیایی مفهوم تاریخی خود را از دست داده اند و هر روز کاربران این مرزها را برای رسیدن به مقصد مورد علاقه شان در کسری از ثانیه می پیمایند.

  طبق بررسی های انجام شده، سایت شما کمتر از ۱۵ ثانیه فرصت دارد تا کاربران را در خود نگه دارد! به عبارت دیگر کاربران تنها در این چند ثانیه، سرعت، زیبایی، کارآمدی، سادگی و اهمیت دادن شما به جزئیات را مورد قضاوت قرار خواهند داد!

  بی رحمانه است؟ شاید بهتر است بگوییم چالش بر انگیز!

  رقابت شانه به شانه وب سایت ها!

  تعداد وب سایت ها، روزانه به صورت قارچی در حال افزایش است. طبق آمارهای منتشر شده چیزی نزدیک به 1.7 میلیارد وب سایت در فضای اینترنت بارگذاری شده، که فقط 9٪ از این تعداد فعال هستند (حدودا ۲۰۰ میلیون سایت!)

  انتخاب یک تیم حرفه ای برای طراحی وب سایت

  امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، یک وبسایت میتواند کمتر از دو دقیقه با هزینه ناچیز ۱۰$ به صورت خیلی سطحی متولد شود! اما آیا این برای هر کسب و کاری مناسب خواهد بود؟

  دغدغه اصلی بسیاری از مدیران، قطعا مدیریت هزینه هاست و بهتر است بدانیم که داشتن یک وب سایت حرفه ای، جذاب و بی نقص، نه تنها هزینه نیست بلکه خود یک سرمایه گذاری مطمئن است.

  چشم انداز شایسته کسب و کار شما!

  وب سایت شما بیانگر چشم انداز و شایستگی کسب و کارتان است. اگر صاحب یک سایت حرفه ای و مدرن هستید، قراردادهای میلیاردی، ارتباطات فرا مرزی و سرمایه گذاران چندملیتی رویاهایی دور از دسترس برای شما نخواهند بود.

  وب سایت شما میتواند بر اساس نیاز کسب و کارتان، ساعت ها و یا روزها آنالیز شود، نیازهای کاربرانتان، محصول یا خدمات شما، هدف و چشم انداز کسب و کارتان مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد و در نهایت به طراحی ویترینی منسجم، منظم، حرفه ای و مدرن از آنچه که براستی برازنده شما و کسب و کارتان است، منجر شود.

  تمایزات اصلی کسب و کار شما!

  پس آنچه شما را از رقبا متمایز میکند، انتخاب شماست!

  بی شک همه طراحان سایت، شما را در مالکیت فضای خود در اینترنت یاری خواهند رساند اما انتخاب طراحان حرفه ای، کیفیت و زیبایی همراه با حداکثر دقت در جزئیات را برای کسب و کارتان به ارمغان خواهد آورد.

  انتخاب یک تیم حرفه ای برای طراحی وب سایت

  جالب است بدانیم که۹۰٪ وب سایت ها به لحاظ امکانات مشابه یکدیگرند اما رقابت اصلی درکیفیت خلاقیت، ایده پردازی، دقت و پیاده سازی تیم های مختلف است. در واقع هزینه شما صرف زمان، دانش و هنر تیم طراحی سایت تان خواهد شد، که نهایتا منجر به سرمایه گذاری بلند مدت روی آینده کسب و کارتان خواهد بود.

  ماموریت تیم طراحی سایت حرفه ای!

  تفاوت تیم طراحی سایت حرفه ای با سایر طراحان در ارائه سایت های سریعتر، جذاب تر، کارآمدتر در راستای هدف کسب و کار کارآفرینان است. وب سایت شما، آفیس مجازی شماست. بی دقتی در انتخاب تیم طراحان یا عدم سرمایه گذاری هوشمندانه به احتمال بسیار زیاد اثر ضد تبلیغ و بازدارنده خواهد داشت و خبر بد اینکه در نهایت منجر به خدشه دار شدن چهره برندتان خواهد شد!!

  سایتهای ناقص و پر از ایراد نتیجه ای عکس در تبلیغات خواهند داشت. این سایت ها نه تنها کمکی به میزان فروش یا دیده شدن نخواهند کرد، بلکه مخاطبین را به سمت وب سایت های رقیب هدایت خواهد نمود و این هزینه ای گزاف بر دوش کسب و کارها و کارآفرینان خواهد گذاشت!

  شایسته دیده شدن شما، ماموریت ماست.

  باید متفاوت بود تا برنده شد.

  متفاوت و حرفه ای بمان!

  با احترام – " بــمـان" آژانس خلق هویت بصری برند (دپارتمان وبکده)

  اشتراک گذاری:

  نام
  ایمیل
  نظر