تجارت الکترونیک

ecommerce

تجارت الکترونیک از طریق وب سایتها شما را برای فروش محصولاتتان کمک می کنند. از طریق یک صفحه ساده وب سایت می توانید محصولات خود را در معرض دید هزاران نفر قرار دهید. در واقع زمانی که یک مطلب بر روی وب سایت قرار گرفته می شود، میلیونها نفر در سراسر جهان آن را مشاهده می کنند و چه چیز بهتر از این که بتوان تنها یک بار مطلبی را بارگذار کرد و هزاران نفر را برای خرید ترغیب نمود.

چرا وب سایت فروشگاهی ؟

اینترنت به سرعت در حال تحول است و همه ارکان زندگی انسان ها را تحت تاثیر قدرت خود قرار داده است، نحوه مقابله فروشندگان کالا و خریداران از حالت سنتی رو در رو (چهره به چهره) به حالت ارتباط کامپیوتری تبدیل شده است، امروزه دیگر نیازی به صرف ساعت ها زمان در فروشگاه ها، ترافیک خیابان ها و ... جهت انتخاب و مقایسه محصولات مورد نیاز نیست. فروشندگان دیگر نیازی به مذاکرات طولانی با مشتری یا اجاره مغازه و پرداخت هزینه های گزاف جهت خرید سرقفلی ندارند.

ویژگی های وب سایتهای فروشگاه ایترنتی وبکده
 

سایت مورد نظر داینامیک بوده و شما دارای اختیاراتی در خصوص انجام تغییرات و به روزرسانی اطلاعات در هر زمان و مکان خواهید بود.

حجم ساختار اصلی سایت به گونه¬ای طراحی خواهد شد که متناسب با سرعت فعلی اینترنت در ایران باشد.

طراحی سایت با توجه به ابعاد متفاوت دیوایس هایی مانند: موبایل، تبلت، مانیتور و تلویزیون ها، اصتلاحا به صورت ریسپانسیو (Responsive) تولید خواهد شد.

در طراحی صفحات و زیبایی شناختی وب سایت مورد نظر، سعی خواهد شد تا استانداردهای بین المللی در جهت جذب بیننده رعایت شود.

سایت مورد نظر به گونه¬ای پیاده سازی خواهد شد، تا افزودن بخش¬های دیگر در آینده امکان پذیر باشد.

طراحی وب سایت به مطالعه کارشناسان واحد طراحی و نیز با همفکری کارفرما آماده می گردد و پس از تائیدیه توسط تیم اجرا تولید خواهد شد.

می خواهم مشاوره بگیرم
  • Work-samples2

  • Work-samples3

  • Work-samples4

  • Work-samples1