تولد وبکده:

وبکده در سال 1383 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربران اینترنت و توسعه سریع تجارت الکترونیک در دنیا، به طور تخصصی وارد عرصه طراحی وب سایت و نیز آنلاین مارکتینگ شد و تاکنون موفق گردیده طراحی، تولید و بهینه سازی بیش از 200 وب سایت را در کارنامه موفقیت های خود ثبت نماید.

فلسفه وبکده:

در وبکده ما به خلق و طراحی هویت بصری کمپانی های کوچک و بزرگ می اندیشیم، این کمپانی ها شرکای تجاری ما به حساب می آیند و مفتخریم از اینکه با بیش از یک دهه خدمات دهی هنوز در کنارشانیم. از اینرو نظام اخلاقی وبکده را بر مبنای احترام به حقوق مشتریان و در نظر گرفتن سلایق و محقق نمودن رضایتشان پایه ریزی کرده ایم.

مهم است بدانیم که وب سایتی بدون نقص و حرفه ای معرف هویت و نمودی از شخصیت سازمان شماست. چون مشتریان با اولین تصویری که از تجارت شما می بینند مجموعه تان را به خاطر خواهند سپرد.

                                                                     

ما با شناخت و مطالعه کارشناسی بر روی مخاطبین شما، راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازیم و با استفاده از سه عنصر اصلی خلاقیت بالا، طراحی خاص و نیز تخصص و تجربه، پرانرژی تر از همیشه در کنارتان خواهیم ماند.


 

ما مدیران سختگیر را دوست داریم.
 


به جرات میتوان گفت که لبخند رضایت مشتریان در طول این سال‌ها باعث دلگرمی و رشد ما شده و نیروی محرکی بوده، تا هر روز به اهدافمان نزدیکتر شویم. و ایمان داریم که به تمامی اهداف مشترکمان خواهیم رسید.

 

هدف والای ما، توسعه کارآفرینی و گسترش خدمات حرفه ای به فراتر از مرزهای کشورمان است.
 


ما برای رسیدن به اهدافمان برنامه ریزی نموده ایم و معتقدیم اهداف بدون برنامه ریزی فقط یک آرزوست!!

A goal without a plan is just a wish!!