شما بازدیدکنندگان گرامی می توانید جهت همکاری با گروه طراحان وبکده فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.


استخدام طراح وب سایت و برنامه نویس مجرب

از آن جایی که با گذشت زمان میزان تقاضا برای داشتن سایت افزایش یافته است تعداد کسانی هم که به طراحی سایت به عنوان شغلی ایده آل می نگرند افزایش پیدا کرده است. 
طراحی وب سایت ویژگی هایی دارد که آن را نسبت به سایر مشاغل متمایزتر و خاص تر می کند. بسیاری از افراد که طراحی وب را شغلی ایده آل برای خود می دانند می توانند در این زمینه کار کنند و با کار کردن در این حوزه علاوه بر توانایی ها و استعدادهایشان می توانند گامی بسیار مهم برای کسب و کارها و تجارت هایی که مایل به داشتن سایت برای خود هستند بردارند. از این رو گروه طراحان حرفه ای وبکده برای تکمیل تیم طراحی وب خود تصمیم به استخدام طراح وب و برنامه نویس حرفه ای گرفته است و از کلیه طراحان و برنامه نویسان وب با شرایط زیر دعوت به عمل می آورد:
کسانی که مایل به همکاری هستند، می بایست شرایط زیر را دارا‌ باشند :

نظم
روحیه کار تیمی
داشتن انگیزه برای کار بلندمدت
پویایی و بالندگی در پرورش و رشد استعداد‌های فردی
تعهد به ارزشهای بنیادین اخلاق مانند راست‌گویی، امانت‌داری و نوع‌دوستی

حرفه طراحی وب پشتکار و مطالعه تمام وقت می خواهد. مشتاقان این حرفه باید پیوسته در حال یادگیری و تکمیل مهارت های خود باشند. بنابراین انتظار می رود با پذیرش این حرفه مقداری از وقت خود را صرف پژوهش و یادگیری تکنیک های جدید کنید و مهارت های خود را در بکارگیری دانش روز و جلوه های بصری افزایش دهید. مهم است که یک طراح وب حس زیبایی شناسی بالایی داشته باشد و مهم تر اینکه به خود اطمینان داشته باشد.

متقاضیان واجد شرایط می‎توانند رزومه کاری خود را به همراه چند نمونه کار از طریق فرم استخدام طراح وب سایت برای مجموعه وبکده ارسال نمایند. در صورت پذیرش نمونه کارها و همچنین تمایل طراح به همکاری به صورت غیر حضوری یا فری لنس این فرآیند نیز امکان‎پذیر می‎باشد.
ميزان و سطح پروژه‎هاي محول شده به طراحان، با توجه به تعداد سفارشات، قدرت و سرعت ارائه و همچنين كيفيت كار طراحان صورت می‎گیرد.

استخدام طراح وب سایت ، استخدام طراح سایت ، استخدام طراح وب سایت پروژه ای ، استخدام برنامه نویس تحت وب ، استخدام برنامه نویس مجرب ، آگهی استخدام طراح سایت ، طراح سایت ، استخدام طراح وب ، استخدام طراح سایت در منزل ، استخدام طراح وب ، استخدام برنامه نویس حرفه ای ، جذب برنامه نویس ، جذب برنامه نویس مجرب ، استخدام برنامه نویس وب ، استخدام در شرکت طراحی سایت ، استخدام برنامه نویس سایت ، آگهی استخدام برنامه نویس ، آگهی استخدام طراح وب سایت ، آگهی استخدام طراح گرافیست ، استخدام گرافیست حرفه ای ، استخدام طراح وب حرفه ای ، استخدام گرافیست وب ، استخدام گرافیست و طراح ، سایت استخدام گرافیست ، استخدامی گرافیست ، استخدام برنامه نویس مجرب در تهران ، استخدام برنامه نویس در تهران ، استخدام برنامه نویس دات نت نیوک ، استخدام طراح سایت دات نت نیوک ، استخدام متخصص دات نت نیوک ، استخدام پشتیبان دات نت نیوک
 
   
 
{{'NameAlert' | translate}}
{{'EmailAlert' | translate}}
{{'NumberAlert' | translate}}
{{'NumberSizeAlert' | translate}}
{{'NumberSizeAlert' | translate}}
{{'NumberTypeAlert' | translate}}
{{'DescriptionAlert' | translate}}
  
 

Contact Us

PHONES

+98-21 41185

HOURS

Sat - Wednesday 9:00 - 17:30
Tursday 9:00 - 13:30

FOLLOW US

  
 


  
دی ان ان evoq